O FerryScan


FerryScan bol postavený malou, vášnivou spoločnosťou, ktorá bola založená vo Wisconsine v Spojených štátoch amerických vášnivými cestovateľmi - medzi nami je viac ako 40 krajín! Radi spoznávame nové miesta a myslíme si, že cestovanie by malo byť pohodlné, používať najnovšie technológie a byť úprimnejšie.


Kto sme

Naši zakladatelia, Peter Goetsch a Westley Bonack, vytvorili FerryScan, aby pomohol ľuďom nájsť najlepšie možnosti cestovania v Baltskom mori a poskytol užitočné informácie, ktoré vám pomôžu zarezervovať si cestu, ktorú potrebujete.

Nepredáme vám viac, ako potrebujete, a úprimne vám povieme, čo sa deje. Nezaoberáme sa vytváraním falošných recenzií ani používaním podvodných taktík, sme tu na dlhú trať a chceme, aby ste nám na cestách verili aj v nadchádzajúcich rokoch.

Náš tím

Peter a Westley vedú každodennú prevádzku, programovanie a predaj.

Bill, Alyona, Anne a Valentin vám pomáhajú s marketingom, podporou a prekladmi a všetkými ťažkosťami v zákulisí, vďaka ktorým získate FerryScan.

Prečo sme vytvorili FerryScan

Videli sme skutočnú priepasť medzi aktuálnymi údajmi a informáciami o rezervácii trajektov a videli sme, že pri vyhľadávaní na iných stránkach chýbajú skvelí operátori trajektov. Vedeli sme, že vám môžeme uľahčiť rezerváciu a zároveň vám poskytnúť viac informácií. Sme nadšení pre trajekty a radi by sme viac otvorili toto dopravné médium, aby si viac ľudí mohlo užiť krásne pamiatky a pohodlné cesty, ktoré trajekty ponúkajú. Možno sa dokonca uvidíme na vašej ďalšej ceste!

Budúcnosť

Rezervácia trajektov bohužiaľ nie je taká pohodlná ako rezervácia letenky a informácie nie sú transparentné, ale myslíme si, že to môžeme zmeniť. Trajekty sú veľmi pohodlné, často rýchlejšie ako krátke lety a oveľa pohodlnejšie ako lietanie alebo jazda autom. Letenku môžete zmeniť oveľa jednoduchšie a existuje veľa ciest, niekedy každých pár hodín na obľúbených trasách, v porovnaní s rovnakými trasami s leteckou spoločnosťou.


Ďakujeme, že ste nás navštívili a dúfame, že nám aj naďalej budete pomáhať budovať budúcnosť cestovania.

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím. Oboznámiť sa podrobnejšie