O FerryScan


Názov FerryScan pochádza z "Ferry Scandinavia" a predstavuje náš hlavný cieľ: byť hlavným zdrojom informácií o trajektoch, novinkách a lístkoch v Baltskom mori. Veríme, že tým, že sa zameriame iba na jeden región, zaručujeme, že sme tým najinformovanejším a najužitočnejším partnerom pre vašu cestu trajektom. Napokon, ísť trajektom nie je všade na svete rovnaké.

Nepredáme vám viac, ako potrebujete, a úprimne vám povieme, čo sa deje. Nezaoberáme sa vytváraním falošných recenzií ani používaním podvodných taktík, sme tu na dlhú trať a chceme, aby ste nám na cestách verili aj v nadchádzajúcich rokoch.


Obchodné informácie

FerryScan je projekt od Port Zero Ventures, spoločnosti zameranej na využitie technológií na riešenie problémov v dopravnom priemysle.

Port Zero Ventures a rozšírením FerryScan je registrovaná spoločnosť v Spojených štátoch amerických. Ak ste európskym zákazníkom, pravdepodobne budete komunikovať s Port Zero Baltic OÜ, našou estónskou dcérskou spoločnosťou.

Náš tím

FerryScan je úplne vzdialená spoločnosť, pričom väčšina ľudí pracuje buď z Európy alebo Ameriky. Ako vzdialený tím sa nám darí, pretože sme ako naši zákazníci – z mnohých krajín sveta!


Náš príbeh

2017 - Po ukončení postgraduálneho štúdia vo Fínsku na Helsinskej univerzite sa Peter Goetsch a jeho dlhoročný priateľ Westley Bonack rozhodli vydať sa na výlet cez Fínsky záliv do Estónska. Potom pokračujú do Štokholmu, opäť trajektom. Cestou si uvedomia, že pokiaľ nie ste miestny, neexistujú žiadne dôveryhodné zdroje na plánovanie trajektov a lístky v Baltskom mori. Z toho sa rodí nápad.

2018 - Peter a Westley tvoria Port Zero Ventures a začína sa vývoj na FerryScan. Na jeseň sa spúšťa jednoduchý proof-of-concept.

2020 - FerryScan má stabilný rast a prináša hlavných trajektových partnerov, ako sú Viking Line, Tallink-Silja a Finnlines.

2021 - Napriek veľkým protivetrom v súvislosti s COVID-19 pokračujeme v zabudovaní základných funkcií do aplikácie a prinášame ďalších kľúčových partnerov, ako sú Eckerö Line a Stena Line.

2022 - Otvorili sme obchod v Estónsku, Port Zero Baltic OÜ, aby sme mohli lepšie slúžiť našim zákazníkom v EÚ.

2023 - FerryScan pokračuje v raste a pridáva DFDS Seaways a Polferries ako hlavných partnerov.

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím. Oboznámiť sa podrobnejšie