Prečo rezervovať s FerryScan?


  • Vyhľadajte dostupnosť trajektov u mnohých operátorov.
  • Porovnajte ceny.
  • Neplaťte nič navyše. Cena, ktorú vidíte na FerryScan, je cena, ktorú zaplatíte priamo operátorovi.
  • Responzívny zákaznícky servis ponúkaný vo viacerých jazykoch.

Trajekt z Helsinki do Štokholm Informácie o ceste

Mapa zobrazujúca trasu trajektu z Helsinki do Štokholm

Trajekty pravidelne spájajú dve škandinávske hlavné mestá Helsinki a Štokholm. Z Helsínk do Štokholmu premávajú denne dva trajekty prevádzkované spoločnosťami Tallink-Silja a Viking Lines. Oba trajekty sa nakrátko zastavia na Ålandoch a potom pokračujú do Štokholmu.


Z prístavu Do prístavu Čas odchodu Čas príchodu Operátor
Prístav Helsinki (South Harbour Olympia Terminal). Prístav Štokholm (Värtahamnen). 17:00 10:00 Tallink Silja Kniha Výlet
Prístav Helsinki (Katajanokka) Prístav Štokholm (Stadsgården). 18:10 10:00 Viking Line Kniha Výlet

Trajekt z Helsinki do Štokholm Štatistika cesty

Priemerná dĺžka cesty 17:48
Mesto odchodu Helsinki, Fínsko
Mesto príletu Štokholm, Švédsko
Prevádzkovatelia trajektov Tallink Silja, Viking Line

Alternatívna trasa trajektu: Turku → Štokholm

Z Helsínk do Štokholmu zvážte namiesto toho alternatívnu trajektovú trasu Turku do Štokholmu. Turku je od Helsínk vzdialené len dve hodiny vlakom a medzi Turku a Štokholmom premáva denne viac trajektov ako medzi Helsinkami a Štokholmom. Existujú dokonca vlaky, ktoré idú priamo do prístavu Turku.


Často kladené otázky

Svoje vozidlo alebo motocykel môžete priviezť na všetky trajekty uvedené na FerryScan. Upozorňujeme, že priestor vo vozidle je obmedzený a často sa vypredá oveľa skôr, ako sedadlá pre cestujúcich. Na FerryScan máme obmedzený výber typov vozidiel, vždy nás však môžete kontaktovať, aby sme si zarezervovali akékoľvek vozidlo.

Cena, ktorú zaplatíte na FerryScan, je cena, ktorú zaplatíte za rezerváciu priamo u ktoréhokoľvek operátora. Ak si všimnete na FerryScan vyššiu cenu v porovnaní s operátorom, dorovnáme cenu operátora. FerryScan získava malú províziu z každého predaja od prevádzkovateľa trajektu, táto provízia však nie je pripočítaná k našim cenám.

V súčasnosti máme obmedzenú podporu pre online rezervácie s domácimi zvieratami. Pre rezervácie s domácimi zvieratami nás prosím kontaktujte, radi vám pomôžeme.

Takmer všetky trajekty majú na palube kajuty, ktoré je možné zakúpiť. Niektoré trasy (často cez noc) vyžadujú kabínu, ktorá je zahrnutá v lístku. Vždy si môžete vylepšiť svoju kajutu za peniaze navyše. Najlacnejšie kajuty sú zvyčajne v spodnej časti lode v blízkosti motorov. Odporúčame sa im snažiť za každú cenu vyhnúť, najmä v zime, keď je more rozbúrené.

Na trajektoch do Baltského mora je vo všeobecnosti na výber veľa aktivít. Je tu veľa reštaurácií, barov, kaviarní a obchodov. Na väčších lodiach nájdete aj nočné kluby, kúpele a divadlá.

Trajektové prístavy v Helsinki

Trajektové prístavy v Helsinki s pravidelnou trajektovou dopravou pre cestujúcich a vozidlá.

Trajektové prístavy v Štokholm

Trajektové prístavy v Štokholm s pravidelnou trajektovou dopravou pre cestujúcich a vozidlá.

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím. Oboznámiť sa podrobnejšie