Prečo rezervovať s FerryScan?


  • Vyhľadajte dostupnosť trajektov u mnohých operátorov.
  • Porovnajte ceny.
  • Neplaťte nič navyše. Cena, ktorú vidíte na FerryScan, je cena, ktorú zaplatíte priamo operátorovi.
  • Responzívny zákaznícky servis ponúkaný vo viacerých jazykoch.

Trajekt z Štokholm do Tallinn Informácie o ceste

Z prístavu Do prístavu Čas odchodu Čas príchodu Operátor
Prístav Štokholm (Stadsgården). Tallinnský prístav (terminál A) 16:00 13:15 Viking Line Kniha Výlet
Prístav Štokholm (Värtahamnen). Tallinnský prístav (terminál D) 17:30 10:45 Tallink Silja Kniha Výlet

Trajekt z Štokholm do Tallinn Štatistika cesty

Priemerná dĺžka cesty 17:08
Mesto odchodu Štokholm, Švédsko
Mesto príletu Tallinn, Estónsko
Prevádzkovatelia trajektov Tallink Silja, Viking Line

Alternatívna trasa trajektu: Štokholm → Paldiski

Zo Štokholmu do Tallinnu zvážte namiesto toho alternatívnu trajektovú trasu Štokholm do Paldiski. Táto trajektová trasa je zriedka prevádzkovaná spoločnosťami Tallink-Silja a Viking Line pre cestujúcich, ktorí cestujú s vozidlom.


Často kladené otázky

Svoje vozidlo alebo motocykel môžete priviezť na všetky trajekty uvedené na FerryScan. Upozorňujeme, že priestor vo vozidle je obmedzený a často sa vypredá oveľa skôr, ako sedadlá pre cestujúcich. Na FerryScan máme obmedzený výber typov vozidiel, vždy nás však môžete kontaktovať, aby sme si zarezervovali akékoľvek vozidlo.

Cena, ktorú zaplatíte na FerryScan, je cena, ktorú zaplatíte za rezerváciu priamo u ktoréhokoľvek operátora. Ak si všimnete na FerryScan vyššiu cenu v porovnaní s operátorom, dorovnáme cenu operátora. FerryScan získava malú províziu z každého predaja od prevádzkovateľa trajektu, táto provízia však nie je pripočítaná k našim cenám.

V súčasnosti máme obmedzenú podporu pre online rezervácie s domácimi zvieratami. Pre rezervácie s domácimi zvieratami nás prosím kontaktujte, radi vám pomôžeme.

Takmer všetky trajekty majú na palube kajuty, ktoré je možné zakúpiť. Niektoré trasy (často cez noc) vyžadujú kabínu, ktorá je zahrnutá v lístku. Vždy si môžete vylepšiť svoju kajutu za peniaze navyše. Najlacnejšie kajuty sú zvyčajne v spodnej časti lode v blízkosti motorov. Odporúčame sa im snažiť za každú cenu vyhnúť, najmä v zime, keď je more rozbúrené.

Na trajektoch do Baltského mora je vo všeobecnosti na výber veľa aktivít. Je tu veľa reštaurácií, barov, kaviarní a obchodov. Na väčších lodiach nájdete aj nočné kluby, kúpele a divadlá.

Trajektové prístavy v Štokholm

Trajektové prístavy v Štokholm s pravidelnou trajektovou dopravou pre cestujúcich a vozidlá.

Trajektové prístavy v Tallinn

Trajektové prístavy v Tallinn s pravidelnou trajektovou dopravou pre cestujúcich a vozidlá.

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím. Oboznámiť sa podrobnejšie