Komerčné rezervácie nákladu pre trajekty do Baltského mora

Trajekty na Baltskom mori sú osobné trajekty typu RoRo (RoRo), čo znamená, že môžu prepraviť mnoho komerčných kamiónov a nákladov. Okrem toho máme prístup len k nákladným trajektom RoRo, ako aj linkovej doprave z mnohých prístavov v Baltskom mori. Zaregistrujte sa a získajte skorý prístup k nášmu produktu na rezerváciu nákladu, ktorý má tieto funkcie:

  • Vyhľadajte dostupné trajektové trasy a zobrazte kapacitu nákladu v reálnom čase
  • Pozrite si alternatívne trasy, ktoré ponúkajú úsporu času alebo peňazí
  • Uložte si podrobnosti o svojej spoločnosti, aby ste mohli rýchlejšie vykonávať opakované rezervácie
  • Spojte sa so stevedores v miestnych prístavoch na nakladanie nepravidelného nákladu
  • Použite vopred dohodnuté ceny nákladu spoločnosti FerryScan
  • Atraktívne platobné podmienky

Vodiči kamiónov


Vodiči nákladných vozidiel môžu ušetriť veľa času preplávaním Baltského mora trajektom. Najobľúbenejšie trasy pre kamióny sú medzi Fínskom, Estónskom, Lotyšskom, Švédskom, Nemeckom a Poľskom. Vodiči môžu naložiť svoje nákladné auto a prespať cez noc na trajektoch, čím ušetria čas aj peniaze.

Prihlásiť Se

Komerčný náklad


Komerčný náklad je možné rezervovať na väčšine trajektov v Baltskom mori. Tailery bez vozidiel musia byť rezervované ako náklad, rovnako ako vozidlá bez vodičov. Môžeme tiež pomôcť zorganizovať nakladanie a vykladanie vášho nákladu.

Prihlásiť Se
Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím. Oboznámiť sa podrobnejšie