Vítame Eckerö Line na FerryScan

Posledná aktualizácia


FerryScan and Eckerö Line Logos

Tento mesiac vítame Eckerö Line na FerryScan! Sme veľmi radi, že ich môžeme pridať do FerryScan, pretože sú cenným doplnkom na našich stránkach trasy Helsinki – Tallin. Eckerö Line prevádzkuje dva trajekty medzi Helsinkami a Tallinnom a je často najlepším riešením na nájdenie lístkov na poslednú chvíľu. Po pridaní Eckerö Line teraz FerryScan plne podporuje všetkých operátorov medzi Tallinnom a Helsinkami.

Viac na Eckerö Line

Eckerö Line prevádzkuje dva trajekty medzi Helsinkami a Tallinnom. M/S Finlandia je moderný trajekt s 3-4 odchodmi každý deň z Helsínk a Tallinnu. Eckerö Line tiež prevádzkuje Finbo Cargo, čo je trajekt určený pre vozidlá a nákladnú dopravu (tí, ktorí nemajú vozidlá, nemôžu vykonávať rezervácie). Finbo Cargo premáva medzi prístavmi Helsinki Vuosaari a Tallinn Muuga, ktoré sa oba nachádzajú mimo centra mesta, vďaka čomu je pre vodičov ideálne vyhýbať sa premávke. Aj keď je Eckerö Line menšia ako jej rovesníci, stále poskytuje spoľahlivé a cenovo dostupné trajektové spojenie medzi Helsinkami a Tallinnom.

Trasa Frekvencia Informácie o rezervácii
Helsinki do Tallinnu Veľa za deň Kliknutím zobrazíte informácie o rezervácii
Helsinki (Vuosaari) do Tallinnu (Muuga) – len vozidlá a náklad Veľa za deň Kliknutím zobrazíte informácie o rezervácii
M/S Finlandia Pulling into the port of Tallinn
M/S Finlandia Pulling into the port of Tallinn
Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím. Oboznámiť sa podrobnejšie