Vítame DFDS Seaways na FerryScan

Posledná aktualizácia


Logá FerryScan a DFDS Seaways

Práve včas pred letom sme nadšení, že môžeme konečne oznámiť naše partnerstvo a integráciu s DFDS Seaways. DFDS je jedným z najväčších prevádzkovateľov trajektov v Európe s trasami cez Baltské more, Severné more a Lamanšský prieliv. Sme nadšení, že ich trasy môžeme ponúknuť našim používateľom, a tešíme sa na spoluprácu s nimi, aby bolo cestovanie trajektom ešte dostupnejšie. Zatiaľ čo DFDS ponúka veľké množstvo trajektových trás v Európe, rozhodli sme sa zamerať len na ich trasy v Baltskom mori, aby sme zostali v súlade s naším poslaním na FerryScan.

DFDS je obrovský trajektový operátor v Európe s trasami spájajúcimi Nemecko, Lotyšsko, Litvu, Švédsko, Estónsko, Francúzsko, Dánsko, Spojené kráľovstvo a Írsko. Naše pridanie DFDS do FerryScan dáva zákazníkom ešte viac možností cestovania v Balickom mori.

Nové trasy DFDS na FerryScan

Na FerryScan boli pridané nasledujúce trasy z DFDS. Upozorňujeme, že niektoré trasy je možné rezervovať iba v prípade, že máte vozidlo.

Trasa Frekvencia Informácie o rezervácii
Frederikshavn ↔ Oslo Viacnásobné denne Kliknite pre informácie o rezervácii
Kodaň ↔ Oslo Viacnásobné denne Kliknite pre informácie o rezervácii
Karlshamn ↔ Klaipėda Viacnásobné denne Kliknite pre informácie o rezervácii
Kiel ↔ Klaipėda Viacnásobné denne Kliknite pre informácie o rezervácii
Štokholm ↔ Paldiski Viacnásobné denne Kliknite pre informácie o rezervácii
DFDS Crown Seaways a DFDS Pearl Seaways zakotvili v Kodani.
DFDS Crown Seaways a DFDS Pearl Seaways zakotvili v Kodani.

Napredovať

Sme nadšení, že máme tú česť spolupracovať s DFDS Seaways. Vďaka ich pripojeniu k FerryScan je naša aplikácia oveľa lepšia a tešíme sa z dlhodobého spoločného partnerstva.

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím. Oboznámiť sa podrobnejšie