Zarezervujte si trajekty do Baltského mora pomocou FerryScan

Posledná aktualizácia


FerryScan je metavyhľadávač pre trajekty v regióne Baltského mora. Ponúkame jednotné vyhľadávacie rozhranie medzi mnohými operátormi v Baltskom mori, čo umožňuje používateľom jednoducho porovnávať cestovné poriadky a ceny. Pre vybraných operátorov ponúkame aj možnosť rezervácie jázd priamo na samotnom FerryScan. Táto stránka poskytuje prehľad toho, čo podporujeme z hľadiska plánovania, cien a možností rezervácie.

Aktuálne možnosti na FerryScan

Operátor Destinácie Plánovanie1 Stanovenie cien2 Rezervácia3
Logo Finnlines Helsinki, Isole Åland, Lubecca, Malmo, Stoccolma, Turku done done done
Logo Tallink Silja Helsinki, Isole Åland, Stoccolma, Tallin, Turku done done done
Logo Eckerö Linjen clear clear clear
Logo Viking Line Helsinki, Isole Åland, Stoccolma, Tallin, Turku done done done
Logo Eckerö Line Helsinki, Tallin done done done
Logo Wasaline clear clear clear
Logo TT-Line clear clear clear
Logo Stena Line Frederikshavn, Gdynia, Grenaa, Göteborg, Halmstad, Karlskrona, Kiel, Liepaja, Lubecca, Rostock, Stoccolma, Trelleborg, Ventspils done done done
Logo DFDS Seaways Copenaghen, Frederikshavn, Karlshamn, Kiel, Klaipeda, Oslo, Paldiski, Stoccolma done done done
Logo Polferries Danzica, Stoccolma done clear clear

Vlastné rezervácie

Sme tradičným obchodným zástupcom s množstvom trajektových spoločností v regióne Baltského mora a dokážeme spracovať rezervácie trajektov prostredníctvom e-mailu a telefónu pre všetkých operátorov uvedených na tejto stránke.

Pre týchto operátorov môžeme s vami spolupracovať pri vytváraní vlastných výletov, ako aj pri skupinových rezerváciách. Ak chcete získať ďalšie informácie, kontaktujte nás.

Vlastné rezervácie uskutočnené pomocou FerryScan podliehajú provízii 10 % alebo 10,00 EUR, podľa toho, čo je vyššie, ako aj našim štandardným podmienkam rezervácie.

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím. Oboznámiť sa podrobnejšie