Najmite si tím FerryScan!

Posledná aktualizácia


Programming Team

Prečo my?

Vybudovali sme FerryScan, stránku používanú desiatkami tisíc ľudí v 25 jazykoch na vyhľadávanie výletov a informácií v Baltskom mori. Teraz, keď sme dokončili našu prácu a ukázali, čo dokážeme, sme pripravení pomôcť vám s vašimi projektmi.

Náš tím má 20-ročné skúsenosti s budovaním profesionálneho softvéru v oblasti cestovania a elektronického obchodu a rýchlo sa prispôsobujeme novým technológiám a meniacim sa osvedčeným postupom, aby sme vytvorili konkurencieschopné produkty za primeranú cenu.

Či už chcete pripraviť svoj web na ChatGPT, pridať niekoľko nových funkcií alebo expandovať do nových krajín, sme tým správnym tímom, ktorý vám s tým pomôže rýchlo a s ohľadom na rozpočet. Nebudeme prestavovať ani stavať s ťažko dostupnými nástrojmi, len vyriešime vaše problémy pri najnižších celkových nákladoch na vlastníctvo.

Ako vám môžeme pomôcť dosiahnuť vaše ciele

1) Vývoj backendu v jazyku Java (Spring alebo J2EE), Node.js, Django alebo Ruby on Rails

2) Vývoj frontendu v Angular, Vue.js alebo React

3) Kontajnerizácia vašej aplikácie a nasadenie

4) Vývoj AWS a Azure Cloud

5) Audit kódu a pomoc s automatizáciou testovania

6) Internacionalizácia/preklad vášho produktu a predaj vo viacerých jazykoch

7) Marketingová/SEO analýza – ponúkneme všetky spôsoby, ktoré sme sa naučili, ako znížiť vaše náklady na získavanie zákazníkov a udržať si konkurencieschopnosť na trhu

sadzby

Žiadny projekt nie je príliš malý. Záleží nám na výsledkoch a hľadaní trvalo udržateľného technologického riešenia, nie na to, aby ste vás nútili používať náš obľúbený jazyk alebo dodávateľa. Nekecám.

Férové sadzby - 60 EUR za hodinu, zľava 10 % mesačne, zľava 15 % na projekty 3 mesiace a dlhšie.

Vyžaduje sa platba vopred, kým nevybudujeme históriu platieb, potom je možná práca zaplatená dodatočne.


Začnime!

Ak chcete začať, vyplňte náš formulár tu .

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím. Oboznámiť sa podrobnejšie