Bezplatné lístky na trajekt pre ukrajinských utečencov

Posledná aktualizácia


Kvôli vojne na Ukrajine mnohé trajektové spoločnosti v Baltskom mori ponúkajú bezplatnú prepravu Ukrajincom, ktorí utekajú z Ukrajiny. Tu je zoznam so všetkými podrobnosťami o trajektovej preprave pre ukrajinských utečencov.

Linka Eckerö

Eckerö Line má pravidelné trajektové trasy medzi Helsinkami a Tallinnom. Eckerö Line ponúka bezplatné lístky na trajekt pre ukrajinských utečencov, ako aj podporu pre humanitárny náklad. Informácie o rezervácii nájdete tu:
Lístky Eckerö Line

Finnlines

Finnlines má trajektové trasy medzi Nemeckom (Travemünde/Lübeck), Švédskom (Malmö, Kapellskär) a Fínskom (Naantali/Turku, Helsinki). Finnlines tiež ponúka bezplatné lístky na trajekt pre Ukrajincov. Viac informácií tu:
Vstupenky Finnlines

Stena Line

Stena Line má rozsiahlu sieť trás vo Fínsku, Švédsku, Lotyšsku, Poľsku, Nemecku a Dánsku. Stena Line má tiež mnoho trás spájajúcich Spojené kráľovstvo, Írsko, Francúzsko a Holandsko. Stena Line ponúka bezplatné lístky na trajekt pre Ukrajincov, ako aj pre humanitárne a charitatívne organizácie. Viac sa dozviete tu:
Lístky Stena Line

Tallink Silja

Tallink Silja je jedným z najväčších prevádzkovateľov trajektov v Baltskom mori s trasami medzi Estónskom, Fínskom a Švédskom. Tallink Silja ponúka bezplatné lístky na trajekt pre ukrajinských utečencov, ako aj humanitárny náklad na podporu Ukrajiny. Prečítajte si viac tu:
Vstupenky Tallink Silja

Vikingská línia

Viking Line má trajektové trasy medzi Estónskom, Fínskom a Švédskom s častými odchodmi. Hoci Viking Line momentálne nie je uvedená online, poskytuje lístky pre ukrajinských utečencov na všetky trasy. Podľa obchodného a marketingového manažéra Ilju Berunenka: "Ponúkame bezplatné letenky pre utečencov na všetkých našich trasách. Poskytujeme bezplatné cestovné lístky a miesta pre osobné autá, na dlhých trasách do/zo Štokholmu aj kajuty Standard. Rezervácia prebieha prostredníctvom nášho zákazníckeho servisu na adrese [email protected]"

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím. Oboznámiť sa podrobnejšie